מנעולן
שירות מנעולן לבית

מחפשים מנעולן מקצועי ? זקוקים לשירותי החלפת מנעולים ? אנו מספקים שירותי תיקון ,מכירה והתקנה של מנעולים שונים לרכבים וגם למנעולים בבתים פרטיים ולעסקים.

לנו צוות מנעולנים מקצועיים העוסקים בתחום החלפת מנעולים מעל ל – 10 ומשך זמן זה צברנו ידע,נסיון ומאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.

שירות מנעולן – החלפת מנעולים לדלת

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה – אנו מספקים שירותי החלפת מנעולים ותיקון לכל סוגי הדלתות , תיקון צילינדרים , יישור דלתות , מכירה של דלתות ומערכות נעילה לכל סוגי הדלתות של מיטב המותגים בשוק במחירים הוגנים לקהל לקוחותינו.

מנעולן רכב – החלפת מנעולים לרכבים

בדומה להחלפת מנעולים לבית אנו מספקים גם שירותי החלפת מנעול לרכב מכל סוג. תיקון שלטים לרכב, תיקון והתקנת מנעולים לרכבים ושירותים נוספים בתחום.
החלפת מנעולים

כל רכב, חדש כישן, יכול להינזק המנעול שלו ובשביל כך ישנם מספר דברים שצריך לדעת לפני שפונים לפורץ רכבים שיחליף לכם את המנעול:

  • בידקו אם הרכב פתוח
  • בידקו אם יש דרך להכנס לרכב מבלי לחבל במנעולים עצמם
  • בידקו האם יש לכם גישה למפתח הרזרבי של הרכב

אם לא מצאתם דרך לפתוח את הרכב בדרך המקובלת ואתם פונים לפורץ רכבים שנקרא גם מנעולן רכב על מנת לבצע החלפת מנעולים ברכב גם פה יש כמה דברים חשובים:

  • בראש ובראשונה כל פורץ רכבים שאתם מזמינים, בידקו שהוא מוסמך ומאושר על ידי משטרת ישראל! חשוב מאוד!
  • בקשו לקבל מפתחות רזרביים למנעול שזה עתה הוחלף
  • בקשו אישורים ואחריות על המנעול ושל הפורץ

בין אם תהיו מעוניינים בהחלפה של המנעול שלכם ובין אם ברכישה של אחד חדש, כדאי לכם מאוד לדעת שישנם לא מעט סוגים שונים של מנעולים שקיימים בשוק, דבר אשר עשוי להשפיע רבות על סוג המנעול אותו תרכשו בסופו של דבר. כך למשל, אם תרצו לרכוש מנעול יוקרתי וחזק למדי, תאלצו להיפרד מסכומי כסף גדולים, אך אם אתם רוצים להשקיע רק סכום כסף קטן, אזי אין ספק בכלל שתוכלו למצוא בקלות יתרה מנעול שיתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם ולא יעלה לכם הרבה כסף.

החלפת מנעול רב בריח זה דבר שניתן לעשות בתמורה לעלות זניחה לחלוטין וללא עלויות כספיות שיכבידו עליכם בסופו של דבר. לא מעט אנשים חוששים מנושא המחירים שכרוכים בהחלפת מנעול, אבל דעו לכם שאין לכם מה לחשוש כלל וכלל, שכן כפי שהזכרנו כיום ניתן למצוא אנשי מקצוע שידאגו להחליף לכם את המנעול בתמורה לסכומים נמוכים מאוד.

דבר נוסף שכדאי שתדעו הוא שאם אתם רוצים לעשות החלפת מנעול פלדלת מחיר נמוך, תוכלו למצוא כזה במחירים משתנים וזאת בהתאם לסוג המנעול שתרצו להחליף. כך שכפי שהזכרנו לעיל, אם תרצו להחליף מנעול זול במנעול יקר, עליכם יהיה להשקיע הרבה יותר כסף בעבור שירותי ההחלפה. בין שירותי ההחלפה הפופולאריים ביותר ניתן למנות החלפת מנעול תיבת דואר, החלפת מנעול פלדלת ואף החלפת מנעול רב בריח. כל אחד מאלה עולה סכום כסף שונה, כאשר מדובר בעניין שולי למדי במידה ותהיו מעוניינים במנעול איכותי אשר יחזיק זמן רב.

הזמנת מנעולן – לשלם בעבור איכות

החלפת מנעול בשביל תיבת דואר או החלפת מנעול פלדלת מחיר אינו דבר שצריך להטריד אתכם. החשוב ביותר הוא שתשימו לב שאתם רוכשים מנעול איכותי למדי, כלומר כזה אשר יחזיק מעמד למשך שנים רבות. בדרך זו תוכלו לדעת שההשקעה הכספית שלכם הינה כדאית, דבר אשר ישתלם במיוחד בסופו של דבר. כאשר המנעול של הדלת הינו מנעול איכותי, ניתן להיות בטוחים כי הסיכוי לפריצות לבית הינו נמוך הרבה יותר, ובאופן דרסטי. יתר על כן, החלפת מנעול רב בריח מחיר גם הוא לא גבוה במיוחד, ואין זה משנה. כאשר מדובר על מנעולים מסוג זה מדובר על מנעולים מהשורה הראשונה. המנעולים הללו יאפשרו לכם לישון בראש שקט ובידיעה כי הבית שלכם מוגן ולא יהיה לכם הצורך לבצע החלפה של המנעול לעיתים קרובות.

באופן כללי ניתן לומר שמחיר החלפה של מנעול יהיה בסביבות המאות שקלים ועד האלפים, כאשר הדבר תלוי בסוג המנעול, כצפוי. בכל אופן, יש לשים לב שבעל מקצוע מיומן בלבד מבצע את המלאכה של ההתקנה של המנעול החדש, כך שבסופו של יום תוכלו לדעת כי הכל בוצע באופן תקין לחלוטין והמנעול יחזיק לתקופת הזמן הארוכה ביותר שניתן.

פורץ מנעולים מקצועי – לישון בראש שקט

כאשר משקיעים במנעול איכותי ניתן לישון בידיעה כי הבית שלנו יותר מוגן. הבית שלנו זה הדבר החשוב ביותר, כאשר כל הקרובים לנו גרים בו. במידה והמשפחה והרכוש שלכם אלו דברים אשר הייתם מעוניינים לשמור ככל הניתן, דעו לכם כי ההשקעה במנעול איכותי וחזק תהיה הטובה ביותר שתעשו בעניין. בעזרת מנעול מסיבי תוכלו להפחית באופן דרסטי את הסיכוי שיפרצו לכם לבית, דבר אשר אנשים רבים שוכחים ומזלזלים בו. לפיכך, כאשר מדובר על השמירה על הבית שלכם, הדבר הראשון שצריך לעמוד לנגד עינכם הוא המנעול בו אתם עושים שימוש בדלת הראשית. ככל שהמנעול יותר חזק כך יותר טוב עבורכם. אז למה אתם מחכים? רכשו עוד היום מנעול חזק ואיכותי ותשכחו מכאבי הראש אחת ולתמיד!